Menu

 На кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу відбулася відкрита лекція доцента Тетяни Іщенко з дисципліни «Проектування об’єктів готельно-ресторанного господарства» на тему: «Основи проектування приміщень громадського призначення».

Відвідали заняття колеги для студентів IVкурсу, які навчаються за напрямом підготовки «Готельно-ресторанна справа» і викладачі кафедри. До уваги присутніх було представлено основні принципи проектування вестибюльної групи приміщень, приміщень культурно-дозвілевого призначення, побутового обслуговування і торгівлі та фізкультурно-оздоровчого призначення.

Для розкриття теми лекції та набуття студентами теоретичних знань викладач використовувала мультимедійну презентацію, що у достатній мірі була наповнена ілюстративним матеріалом (схеми, таблиці, фото проектних рішень вітчизняних та зарубіжних готелів) та роздатковий матеріал.

Доцент Тетяна Іщенко на високому науково-педагогічному рівні представила до уваги студентів основи проектування приміщень громадського призначення, супроводжуючи викладення матеріалу прикладами вітчизняних готельних підприємств.

Чекаємо від майбутніх спеціалістів готельно-ресторанної справи проектів нових сучасних готелів!