Menu

 

        Студент факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Василь Плетяк став одним з 50-ти кращих барменів України 2013 року за версією «PlanetZ» InternationalBartenderCenter (Міжнародний центр барменів), лідера барної справи в Україні.

          Центр барменів «PlanetZ» щорічно проводить різноманітні змагання серед барменів, намагаючись сприяти розвитку барної культури в нашій країні відповідно до світових тенденцій індустрії.

         Василь розпочав свій професійний шлях з посади бармена-офіціанта кав’ярні «КофеХауз». Серед його досягнень досвід роботи у пабах «Golden Gate» і «Lucky pub», який ввійшов до 30-ки кращих барів м. Києва у 2012 році (обидва заклади ресторанного господарства входять до мережі «Мировая карта»), та f-cafe «Марокана», який потрапив до числа 100 кращих ресторанів України.

         Влітку 2013 року Василь продовжив свій професійний розвиток, активно займаючись флейрингом (флейринг (англ. flairing) – робота бармена з використанням елементів жонглювання при приготуванні коктейлів), і вже наприкінці серпня прийняв участь у перших змаганнях «Kiev flair club». Потім приймав участь у відбіркових турнірах «Planet Z flair open», відкритих всеукраїнських національних змаганнях, у Києві, Дніпропетровську, Одесі, змагаючись за звання кращого бармена України. За результатами цих змагань і увійшов до ТОП-50 кращих барменів України.

         Всі ми пам’ятаємо Василя за флейринг-шоу, які він влаштовує в університеті до Дня Європи, Дня працівників харчової промисловості, Всесвітнього дня туризму.

         Бажаємо нашому студенту кар’єрного зростання! Віримо в його успіх, бо справа, якою він займається, улюблена!

 

Найди любимое дело, и тогда до конца жизни тебе не нужно будет работать!