Menu

 UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм»

        Студенти факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відвідали виставку UkrainianInternationalTravelTourism.

 Студенти-першокурсники факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відвідали виставку UkrainianInternationalTravelTourism«УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» разом Дарією Басюк, завідуючою кафедрою туристичного та готельного бізнесу. Молодь не просто пройшла через захмарну кількість рекламних стендів туристичних операторів, готелів, ресторанів, а й представила себе молодим турагентом та активно вела розмови із міжнародними агенціями. 

Юним спеціалістам випала нагода послухати семінари на тему модернізації роботи у сфері туризму, скуштувати солодощі, які привезли рекламні агенти ресторанів та готелів інших країн, познайомитись з культурою різьблення та малювання на склі наших співвітчизників. Тим, кому за 18 – взяти участь у дегустації грецьких вин, а також не по телевізору, а наживо побачити майстер-класи відомих шеф-кухарів України, взяти участь у безкоштовній лотереї авіаквитків та запастись інформаційними буклетами.

Відвідування виставки дозволило студентам не тільки весело й цікаво провести час, а й закріпити та використати на практиці теоретичний матеріал щодо основ туристичного бізнесу.