Menu

 На кафедрі технології харчування та ресторанного бізнесу побували учні 2-го класу спеціалізованої школи № 92 імені Івана Франка з поглибленим вивченням англійської мови. Відвідини ініціював відповідальний секретар приймальної комісії університету, доцент кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Ігор Житнецький.

Фахівці кафедри – відповідальна за зв’язок кафедри з приймальною комісією, доцент Віта Цирульнікова та асистент Олег Бортнічук зробили візит для школярів незабутнім, цікавим, пізнавальним і корисним.

Учні завітали до лабораторії-ресторану «Фундуклєєвський трактир», де викладачі зі студентами ІІ курсу напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» – Владиславом Пенчуком, Вікторією Собчук, Катериною Білою, Стефанією Себамалаї, Олександрою Симоновою і Ксенією Зайцевою влаштували для них майстер-класи зі складання полотняних та паперових серветок та сервірування святкового столу. Кожний школяр отримав невеличкий подарунок – серветку у формі човника, лілії, рибки, артишоку тощо.

Відвідини завершилися солодким частуванням, під час якого учні проглянули слайд-шоу з життя кафедри.