Menu

           На відеозв’язку зі здобувачами вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» – фахівці-практики індустрії гостинності.

          Цього разу до проведення лекційного заняття для студентів 3 курсу з навчальної дисципліни «Ресторанна справа» була залучена гостьова лекторка – спеціалістка з навчання та розвитку персоналу мережі ресторанів і суші-барів «Евразия» Катерина Михайлівна Михальчук з темою «Гостинність – основа ресторанної справи».

У чому успіх ресторанних підприємств намагалися з’ясувати гостя зі слухачами лекторію: про гостинну атмосферу, сервіс, меню, цінову політику, концепцію і дизайн інтер’єру, локацію закладу.

Катерина Михайлівна познайомила здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти із трендами ресторанного бізнесу у 2021 році, орієнтованими на міжнародні стандарти сервісу, лояльність гостей, френдлі атмосферу у колективі, де кожен член команди має проактивну позицію і залучений у розвиток бренду.

Серед питань, які хвилювали наших студентів, як визначити цільову аудиторію закладу харчування та її утримати, забезпечувати і покращувати якість продукції і послуг, формувати і просувати ресторанний бренд у соціальних мережах, розробляти спеціальні пропозиції і фішки для постійних гостей, відповідати очікуванням гостей і навіть випереджати їх, прагнучи до WOW-сервісу.

Спеціалістка з навчання та розвитку персоналу звернула увагу слухачів на можливі способи збільшення продажів через cross-selling і up-selling, і на чек-бек як зворотний зв’язок від гостя про якість обслуговування. Звісно, не оминули увагою те, що хвилює кожного стейкхолдера, як пандемія COVID-19 вплинула і змінила ресторанний бізнес.

Для наших студентів гостьовий лекторій став можливістю активно поспілкуватися і обмінятися думками з фахівчинею Катериною Михайлівною Михальчук, перейняти професійний досвід, дізнатися про проходження практики і працевлаштування у мережі закладів ресторанного господарства «Евразия».

Дякуємо лекторці дисципліни «Ресторанна справа», доцентці кафедри готельно-ресторанної справи Олені Броніславівні Шидловській за залучення до освітнього процесу здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» гостьових лекторів з числа провідних практиків індустрії гостинності.