Menu

 За традицією на кафедрі іноземних мов професійного спрямування напередодні Великодня доцентка кафедри, народна майстриня Інна Форостюк провела майстер-клас із розпису писанок і показала давню техніку розпису яйця воском та фарбами. Бо що повинно бути на столі у кожній хаті на свято? Звичайно ж, смачна великодня паска та різнокольорові писанки, які писали в усіх регіонах нашої країни, освячували і вважали оберегом на весь наступний рік.

Викладачі кафедри разом зі своїми дітками теж вчилися писати справжні українські писанки. Усіх об’єднувало бажання творити та вкласти в свої писанки часточку душі.

Мистецтво писанкарства є візитівкою нашої країни у всьому світі. Коли наближається Великдень, все більше відчувається зв'язок із традиціями, притаманними нашому народу. Писанкарство – особливе мистецтво, яким українські жінки займаються саме в цей час, напередодні великого свята. Рука майстрині виводить на шкаралупі білого яйця воскові візерунки, у які закладаються найщиріші побажання здоров’я, щастя, всіляких гараздів, хлопцям – сили і мужності, дівчатам – краси і кохання. На писанці розквітають яскравими барвами квіти, проливається весняний дощ, запліднюється земля. Віск, вогонь і вода створюють писанкове чудо.

Майстрині кафедри вітають всіх із прийдешніми святами!