Menu

 

Бінарний лекторій на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за участі випускника, професійного кухаря та засновника проекту Life Target Дмитра Лазаренка та доцента кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віри Ігорівни Зуйко. На зустрічі зі здобувачами 1-го та 2-го курсу спеціальностей 181 «Харчові технології» та 241 «Готельно-ресторанна справа» лектори повідали секрети формування відчуття їжі у гостей ресторанних підприємств в залежності від кольору не лише страв, але і тарілки, елементів форми персоналу, інтер’єру і навіть вивіски; обговорили секрети впливу ритму і музики на споживання їжі, подискутували щодо ароматів, які допомагають привабити гостей до закладів ресторанного господарства.

Також значну увагу було приділено поняттю «local food» та концепції розвитку української гастрокультури, що лежить в основі нового проекту нашого випускника.

Весь цей спектр інформації допоможе нашим здобувачам розширити свої уявлення про фах у рамках дисциплін «Основи гостинності», «Ресторанна справа» та блоку дисциплін щодо вивчення харчових добавок, спецій та пряностей і, безперечно, пов’язано з психологією сервісної діяльності, знання якої допомагає формувати успішний бізнес в індустрії гостинності за будь-яких умов і кризових обставин.

Лекторій було організовано лекторами дисциплін «Ресторанна справа» (доцент Віра Ігорівна Зуйко) і «Основи гостинності» (доцент Віта Валентинівна Цирульнікова). 

Дякуємо лекторам за цікаву та мотиваційну зустріч, а нашому гостю, Дмитрові Лазаренко, бажаємо неймовірного успіху та зростання в його новому проекті та чекатимемо з новими лекторіями та майстер-класами.